Kodune maitse ja kvaliteet.

Meist

Sigwar OÜ on asutatud aastal 1993. Firma põhineb Eestimaisel kapitalil (omanikud ja juhatuse liikmed on isa ja poeg Kaido ja Margo Jäger). Nüüdseks on Sigwar perefirma, kus sigade tervise osas on ka oma sõna kaasa rääkida kogenud veterinaarsete teadmistega emal Kati Jägeril ja firma arengusse panustavad pidevalt või hooajaliselt ka teised pereliikmed. Kokku annab Sigwar tööd paljudele lähiümbruse valdade ja linnade rahvale.

Asume Ida-Virumaal Lüganuse vallas Varja külas. Oleme maakonnas ainuke tegutsev lihatöötlemise ettevõte.

Meie põhitegevusaladeks on teraviljakasvatus (800 ha), seakasvatus (ligi 2000 siga), lihatöötlemine ja turustus. Käesolevas majandusruumis tegutsemiseks oleme leidnud oma tee tootmise ülalhoidmiseks ja edendamiseks. Meie suuruse ja mahu juures ca 600t/aastas pole suure turuosa hõivamine eesmärgiks, küll aga panustame olemasoleva hoidmisele, tootluse efektiivsemale arendamisele ja püüame säilitada toodangu kõrget taset.

Pakume oma tooteid SIGWARI kaubamärgi all, mida võib leida müügil Ida-Virumaal. Meie toodete kõrge kvaliteedi ja omapära tagavad oma tooraine, täpne retseptuur, minimaalselt lisaaineid, elus tuli, ehe lepasuits ja inimkäe puudutus. Hiljuti saime suure tunnustuse osliseks, nimelt valis Eesti Grilliliit parimaks grillvorstiks meie šašlõkivorsti, mis kannab nimetust Aasta Grillvorst 2019!

Meie parimatest parim- Moskva täissuitsuvorst valiti Oma Maitse Lemmiku konkursil zhürii poolt võitjaks kahes kategoorias:

  • parim külm lihatoode!
  • parim Eesti toode! Nii et OMA MAITSE LEMMIK 2021 tiitel kuulub Sigwarile, t/s vorst Moskva!

Sügisest 2021 kannavad meie kõik müügikohad ja tooted märgist Ehtne Talutoit, mis annab kinnitust toodete naturaalsusest, heast maitsest ja ehtsast toorainest- oleme seda joont ajanud juba pea 30 aastat. Ehtne Talutoit= Sigwar!

Sigwari missiooniks on maaelu edendamine. Tahame olla jätkuvas arengus stabiilne tööandja näitamaks ja tundmaks asju, mis on maailmas välja mõeldud ja saab ka reaalselt tootmisprotsessidesse sobitada. Meie tegutsemise alguses need võimalused mitmel erineval põhjusel puudusid. Tänaseks suudame tegutseda tulevikuinvesteeringute nimel, tõestamaks täisväärtusliku elu võimalikkust maal.

TOETUSED:

Sigwar on saanud PRIA-lt toetuse järgmiste elementide tarbeks: poegimissigala sisustus, seemneviljakeskus, otsekülvik, taimesensor Isaria Pro Compact

Uus kuivati tagab kvaliteedi ja punkrid võimaldavad käidelda seemneviljasid. Seakasvatuses peame kasutusele võtma uue poegimissigala süsteemi, mis tagaks ka tulevikus põrsaste kasvatamisel suuremad pesakonnad, väldiks haigestumisi ja tagaks kõrgema bioohutuse. Teraviljakasvatuses võtame kasutusele otsekülvi, täpisväetamise ja taimekaitse. St. läbi kvaliteedi parandame kvantiteeti.

Taotlustoimiku number: 41002300456

Värskus,
kodune maitse ja kvaliteet.

Teraviljakasvatus

Firmal on pidevas kasutuses 800 ha põllumaad. Osa sellest asub mere lähedal kaunil loodusmaastikul.

Seakasvatus

Meie farmi eesmärgiks on mitte kasutada loomasöödas kasvu kiirendavaid lisaaineid.

Lihatööstus

Pakume oma tooteid SIGWARI kaubamärgi all, mida võib leida müügil Ida-Virumaal.